Odchudzająca zielona kawa

Zielona kawa na odchudzanie

Zielona kawa stała się ostatnimi czasy bardzo popularnym produktem. Ten fantastyczny napój (lub tabletki jak kto woli) nie tylko postawi cię cię na nogi, ale dodatkowo pomoże ci zrzucić zbędne kilogramy bez większego wysiłku. Zielona kawa ma też dużo zdrowotnych właściwości, dlatego właśnie warto po nią sięgnąć.

Zielona kawa powstaje w skutek palenia zielonych ziaren kawowca, to nie tylko magiczny spalacz tkanki tłuszczowej ale naukowcy udowodnili że picie zielonej kawy może przedłużyć życie!

Zielona kawa jest jedną z nielicznych roślin, które zawierają kwas chlorogenowy. jest to bardzo silny przeciwutleniacz, który zwalcza wolne rodniki w naszym organizmie. ma on również właściwości, które pomagają obniżyć wchłanianie cukru, czyli jest bardzo wskazany przy zapobieganiu i leczeniu cukrzycy.

Zielona kawa jest naprawdę cudownym środkiem na odchudzanie. Badania wykazały że picie jej, spala tłuszcz w stosunkowo krótkim czasie. Pierwsze badania poświęcone zielonej kawie odbyło się w 2007 roku i polegało one na piciu 11 gram zielonej kawy przez 12 tygodni przez otyłych ochotników.

Efekt był zadziwiający! Waga ochotników obniżyła się o 5, 4 kg i utracili aż 3, 6 kg bez żadnej dodatkowej diety czy też ćwiczeń.

Dodatkowo picie zielonej kawy jest całkowicie bezpieczne, nie posiada żadnych skutków ubocznych. Dlatego warto sięgać po nią nie tylko ze względu na chęć zrzucenia kilku kilogramów, ale też ze względu na walory zdrowotne.

Dodaj komentarz